Кошик
410 відгуків
Ми працюмо. Віримо і підтримуємо армію України💛💙
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
0 (800) 33-97-53
+380 (93) 299-25-58

Що таке ЕГКЭ ?

Що таке ЕГКЭ ?

ЕГКЭ – єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 охорону Здоров'я».

Етапи проведення ЄДКІ та компоненти шкірного етапу визначені Постановою КМУ від 28 березня 2018 року № 334 «Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров'я».

 

Етапи проведення ЕГКЭ і компоненти кожного етапу визначено Постановою КМУ від 28 березня 2018 № 334 «Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань« 22 охорону Здоров'я » .

 

Студенти третього курсу, які навчаються за спеціальностями «Стоматологія», «Фармація», «Медицина», «Медична психологія» будуть здавати перший етап ЕГКЭ, який складається з наступних компонентів:

  • Інтегрований іспит Крок 1;
  • Міжнародний іспит з основ медицини (фундаментальні дисципліни);
  • Іспит з іноземної мови професійного спрямування

До першого етапу ЕГКЭ входять:

1) Іспит крок 1.

Іспит КРОК 1 вже більше п'ятнадцяти років є складовою частиною атестації студентів-стоматологів, а тому технологія його створення, проведення і підготовки до нього добре знайома як студентам, так і викладачам ЗВО. За своїм змістом він охоплює 9 дисциплін циклу загальної підготовки: https://www.testcentr.org.ua/uk/edki.Тест містити 150 тестових завдань.

2) Іспит з іноземної мови професійного спрямування.

Це друга складова ЕГКЭ що має на меті оцінити рівень розуміння предметної іноземної мови, в т. ч. термінології фундаментальних медичних наук.

Студенти будуть здавати іспит з іноземної мови, яку вивчали у ЗВО. Зокрема, іспит з іноземної мови вітчизняні студенти будуть здавати 3 мовами: англійською, німецькою, французькою.

Іноземні студенти іспит з іноземної мови професійного спрямування складати також на трьох мовах: українською, російською.

Тест міститиме 30 тестових завдань. Звертаємо увагу, що іспит з іноземної мови професійного спрямування проходити одночасно разом з іспитом КРОК 1. Однак цей іспит є окремим компонентом ЕГКЭ, а тому студент отримує окремий результат.

Складання першого етапу ЕДКИ для вітчизняних студентів триватиме 3 ч. 30 хв ., Для іноземних студентів - 4 год .

www.testcentr.org.ua

www.testcentr.org.ua

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner
-