Кошик
410 відгуків
Ми працюмо. Віримо і підтримуємо армію України💛💙
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
0 (800) 33-97-53
+380 (93) 299-25-58

Наша компанія випускає буклети для підготовки до іспиту «Крок 1» з дисципліни стоматологія. Збірка тестів містить усі актуальні завдання і покликана допомогти успішному складанню. У наявності є зошити українською, російською та англійською мовами. Вони призначені як для громадян нашої країни, так і для студентів-іноземців. Випускаємо буклети у двох розмірах: стандартному та великому. Обидва варіанти абсолютно з однаковим змістом. Ви можете вибрати те видання, з яким вам буде максимально зручно працювати та готуватися до проходження тестування «Крок 1».

 

Збірки тестів зі стоматології для громадян України та іноземців

 

Ми реалізуємо збірки тестів зі стоматології, засновані на інформації з офіційного джерела — Міністерства освіти і науки України. Гарантуємо відсутність будь-яких втручань у зміст завдань. Стандартні буклети мають розмір 14,8х21,0 см (А5), великі — 21,0х29,7 см (А4). Друковані матеріали ідеально підходять для складання іспиту «Крок 1». Серед наших клієнтів є студенти з українським громадянством та іноземці. Усі вони відзначають високу якість продукції.

Основні переваги збірок тестів зі стоматології, які випускає наша компанія для студентів українських ВНЗ:

  • першокласні матеріали (офсетний папір високої щільності, стійкі фарби) і сучасне лазерне друкарське обладнання;

  • кілька версій зошитів, написаних різними мовами, включно з англійською — спеціально для іноземних громадян;

  • компактні розміри та практичне кріплення аркушів за допомогою пластикової спіралі — буклет не розсиплеться згодом, його зручно брати з собою в дорогу;

  • демократична вартість — як виробник ми маємо можливість уникнути зайвих переплат посередникам і запропонувати своїм клієнтам мінімальну ціну.

 

Буклети з тестовими завданнями для іспиту «Крок 1»

 

Підготовка до іспиту «Крок 1» пройде набагато швидше та якісніше, якщо використовувати правильні матеріали. Популярні в українських студентів ксерокопії підручників і роздруківки — не найкраще рішення. Ми пропонуємо збірки тестів зі стоматології, видані у зручній формі буклетів А4 та А5. Такі зошити допоможуть вам суттєво заощадити час та опрацювати всі питання, які будуть на іспиті. Гарантуємо актуальність тестових завдань і їхню відповідність програмі, затвердженій МОН України. Можливі поставки збірок у роздріб і гуртом, є знижки для великих клієнтів. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner
-