Кошик
410 відгуків
Ми працюмо. Віримо і підтримуємо армію України💛💙
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
0 (800) 33-97-53
+380 (93) 299-25-58

Не всі студенти, які навчаються у нашій країні, володіють у достатній мірі українською або російською мовою. Саме для них ми підготували тестові завдання з медицини англійською. Ці буклети призначені для іноземців, які бажають якісно підготуватися до іспиту «Крок 1». Збірники засновані на інформації, яку надає офіційне джерело — Міністерство освіти і науки України. Наші зошити із загальної медичної підготовки затребувані на ринку. Їх придбавають за зручність використання та доступну вартість. Можливі поставки оптом за зниженою ціною.

 

Тестові завдання з медицини для іноземців

 

На сайті представлені буклети з тестовими завданнями з медицини, виконані у двох розмірах — стандартному (А5, 14,8х21,0 см) і великому (А4, 21,0х29,7 см). Зміст в обох випадках абсолютно однаковий. Матеріали призначені для іноземців і виконані англійською мовою. Основні переваги наших зошитів для загальної медичної підготовки:

  • висока якість друку — використовуємо лазерне обладнання, щільний офсетний папір, стійкі фарби;

  • компактні розміри — буклети не містять нічого зайвого, тільки профільні тести;

  • практичність використання — збірники легко носити в сумці або рюкзаку, на них можна робити позначки маркером або олівцем.

Багато студентів регулярно роблять ксерокопії в процесі пошуку інформації на іспит з медицини «Крок 1». Наші буклети з тестовими завданнями здатні стати чудовою альтернативою цим аркушам. У наявності є зошити для іноземців, розроблені на основі інформації МОН різних років. Усі вони недорого коштують і доступні для придбання у будь-якій необхідній кількості. Збірники друкуємо на власному обладнанні, тому можемо гарантувати їхню постійну наявність на складі.

 

Зошити з тестами з загальної медичної підготовки англійською мовою

 

Щоб успішно скласти іспит з медицини «Крок 1», слід заздалегідь подбати про якісні матеріали для підготовки. У нас на сайті представлені англомовні збірники з тестовими завданнями, призначені для іноземців. Це відносно невеликі (А5, А4) зошити, якими можна користуватися стаціонарно (вдома, у бібліотеці) і в дорозі. Вони не займуть багато місця у вас в рюкзаку або сумці. Буклети з загальної медичної підготовки можна замовити і оптом — від 20 одиниць. Є й безкоштовна доставка по Україні за умови повної передоплати. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner
-