Кошик
410 відгуків
Ми працюмо. Віримо і підтримуємо армію України💛💙
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
0 (800) 33-97-53
+380 (93) 299-25-58

Друкуємо тести по стоматології, необхідні для складання іспиту «Крок 1». Дані зошити призначені для громадян України. Вони випускаються українською мовою. У наявності є буклети стандартного (А5) та збільшеного (А4) розміру. Продукція доступна для придбання в роздріб та оптом. Для великих клієнтів у нас завжди є вигідні знижки. Матеріали покликані допомогти у підготовці до успішного проходження тестування в медичному вищому навчальному закладі.

 

Тести зі стоматології для громадян України

 

Іспит «Крок 1» містить у собі різні дисципліни, однією з яких є стоматологія. У нас на сайти ви можете придбати буклети, у яких зібрані всі актуальні тести. Вивчивши завдання та правильні відповіді до них, ви зможете успішно скласти іспит зі стоматології на вищий бал. Представлені у цьому розділі зошити призначені для громадян України, тому вони написані державною мовою. До їх основних переваг можна віднести:

  • перевірені тести, що відповідають програмі МОН;

  • високу якість друку — лазерне обладнання, офсетний папір;

  • надійне кріплення сторінок за допомогою пластикової спіралі;

  • можливість написання заміток маркером або олівцем;

  • демократичну вартість, наявність вигідних знижок гуртовикам.

Буклети з завданнями зі стоматології, написані українською мовою, є одними з найбільш потрібних у наших клієнтів. Вони вже допомогли безлічі студентів успішно здати «Крок 1». Оригінальна друкована продукція набагато зручніша в підготовці до іспиту, ніж електронні матеріали або різні ксерокопії. Ми з задоволенням забезпечимо вас зошитами з тестами у необхідній кількості.

 

Буклети для підготовки до «Крок 1» українською мовою

 

Наша компанія орієнтується на найбільшу аудиторію. Стабільним попитом серед буклетів для підготовки до іспиту «Крок 1» студентами-медиками користуються зошити з тестами зі стоматології, написані українською мовою. Ця друкована продукція недорого коштує і максимально зручна. З буклетом ви зможете займатися як вдома, так і в будь-якому іншому відповідному місці. Компактний зошит без проблем поміститься у рюкзаку або сумці. Зверніть увагу, що ми випускаємо тестові завдання для проходження «Крок 1» не лише для громадян України, а й для іноземних студентів. У наявності є збірки, розроблені на основі актуальних баз і матеріалів минулих років. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner
-