Кошик
147 відгуків
Що таке ПРИКЛАДИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ 2019???Детальніше...
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380932992558
+380971887758

Крок 3

Ваші помічники для підготовки до ліцензійного іспиту

Пропонуємо друковану продукцію за ціною виробника, співпрацюємо з оптовими і роздрібними покупцями. Надаємо знижки 10-20% та безкоштовно надсилаємо замовлення по Україні.

Збірники тестових завдань «Крок 3» для інтернів

Переглянути всі буклети

Чому наші буклети користуються попитом?

Реалізуємо збірники питань та тестових завдань для перевірки знань до іспиту «Крок 3», що базується на освітньо-професійній програмі підготовки спеціаліста за певною лікарською (провізорською) спеціальністю в інтернатурі. На нашому сайті ви знайдете буклети на українській, російській або англійській мовах для підготовки громадян України та іноземців.

 
 
 

Наші збірники базуються виключно на офіційних матеріалах, взятих безпосередньо з сайту центру тестування при Міністерстві охорони здоров’я України. Кожен примірник друкується на сучасному обладнанні з використанням якісних фарб та офісного паперу, в якості підшивки може бути пластикова спіраль або 2 скоби (залежно від кількості сторінок).

 
 
 

Придбати збірники тестів

Вигода покупки збірників в Krokr123mb
Підтримуємо постійну наявність товару, що дозволяє нам виконувати замовлення протягом 1-3 днів. Доставка безкоштовно, за умови покупки від 500 грн і 100% передоплати.
Завдяки власному виробництву, ми забезпечуємо доступні ціни, надаємо знижку 10% при покупці від 20 шт. буклетів та 20% — при замовленні від 50 шт.
Якість гарантуємо. Якщо у вас виникли будь-які претензії щодо нашої продукції, можливе повернення або обмін протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.
Ми працюємо для вас щоденно, завжди на зв’язку, щоб допомогти обрати буклети та запропонувати найбільш зручний для вас спосіб оплати і доставки покупки.

Придбати збірники

Готуйтесь до ліцензійного іспиту завчасно!