Кошик
410 відгуків
Ми працюмо. Віримо і підтримуємо армію України💛💙
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
0 (800) 33-97-53
+380 (93) 299-25-58

ПРАВИЛА

ПРАВИЛА

Правила використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт krok123.in.ua  дає змогу вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі – «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього сайту, а також поширювати для комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів для комерційних цілей заборонено.

Мінімальна вартість замовлення

Замовлення на суму до 100 грн відправляються після повної оплати наперед на наш банківський рахунок чи карту. Якщо у клієнта немає можливості оплатити наперед замовлення вартістю до 100 грн, таке замовлення буде скасоване з статусом "немає мінімальної суми замовлення".

Способи доставки

-Термін доставки - від 1 до 3 днів до відділення NovaPoshta.
- Вартість доставки оплаченого замовлення  від 60 грн і більше. Якщо замовлення оплачене наперед (онлайн на сайті, на банківський рахунок чи карту), вартість доставки згідно тарифів пошти по території України до відділення чи терміналу NovaPoshta від  60 грн і більше (залежить від об'єму замовлення). Якщо сума замовлення  на 1000 грн  і більше, замовлення оплачене наперед (онлайн на сайті, на банківський рахунок чи карту) таке замовлення доставляється БЕЗКОШТОВНО до відділення пошти.
- Вартість доставки не оплаченого замовлення від 80 грн і більше. Якщо клієнт бажає оплатити замовлення у відділені пошти, такий метод оплати називається "післяплата".  Вартість доставки включає доставку самого замовлення клієнтові по території України до відділення  NovaPoshta згідно тарифів пошти  та повернення грошей нам  згідно тарифів, що у загальній сумі становить від 80 грн і більше (залежить від об'єму замовлення).
* Доставка кур'єром можлива тільки оплачених замовлень!!!

-Термін доставки -  до 6 днів до відділення UkrPoshta.
- Вартість доставки оплаченого замовлення  від 30 грн і більше. Якщо замовлення оплачене наперед (онлайн на сайті, на банківський рахунок чи карту), вартість доставки згідно тарифів пошти по території України до відділення  UkrPoshta від  30 грн і більше (залежить від об'єму замовлення). Якщо сума замовлення  на 1000 грн  і більше, замовлення оплачене наперед (онлайн на сайті, на банківський рахунок чи карту) таке замовлення доставляється БЕЗКОШТОВНО до відділення пошти.
- Вартість доставки не оплаченого замовлення від 40 грн і більше. Якщо клієнт бажає оплатити замовлення у відділені пошти, такий метод оплати називається "післяплата".  Вартість доставки включає доставку самого замовлення клієнтові по території України до відділення  UkrPoshta згідно тарифів пошти  та повернення грошей нам  згідно тарифів, що у загальній сумі становить від 40 грн і більше (залежить від об'єму замовлення).
* Доставка кур'єром можлива тільки оплачених замовлень!!!

-Термін доставки -  до 4 днів до відділення UkrPoshta.
- Вартість доставки оплаченого замовлення  від 40 грн і більше. Якщо замовлення оплачене наперед (онлайн на сайті, на банківський рахунок чи карту), вартість доставки згідно тарифів пошти по території України до відділення  UkrPoshta від  40 грн і більше (залежить від об'єму замовлення). Якщо сума замовлення  на 500 грн  і більше, замовлення оплачене наперед (онлайн на сайті, на банківський рахунок чи карту) таке замовлення доставляється БЕЗКОШТОВНО до відділення пошти.
- Вартість доставки не оплаченого замовлення від 50 грн і більше. Якщо клієнт бажає оплатити замовлення у відділені пошти, такий метод оплати називається "післяплата".  Вартість доставки включає доставку самого замовлення клієнтові по території України до відділення  UkrPoshta згідно тарифів пошти  та повернення грошей нам  згідно тарифів, що у загальній сумі становить від 50 грн і більше (залежить від об'єму замовлення).
* Доставка кур'єром можлива тільки оплачених замовлень!!!

 • Самовивіз для жителів м.Чернівці – це безкоштовно.

-Термін виконання замовлення -  від 1 до 2 робочих днів.
- Можу залишити замовлення у відділенні Нової пошти ✓5, Чернівці, вул.Ясська, 13 (перехресток вул. Головна і Проспект). Вам потрібно оплатити замовлення на сайті картою або готівку у відділеннях пошти. За доставку чи інших комісій платити НЕ ПОТРІБНО !!! Після оформлення замовлення на сайті, очікуйте коли з вами зв'яжеться оператор для уточнення замовлення або напишіть перші і це прискорить обробку - Viber, Whatsapp, Telegram - 0932992558

Гарантія

Якщо товар надійшов пошкоджений або не відповідає тому, що ви замовляли, маєте право повернути його, або обміняти на інший. Вартість послуг пошти буде за наш рахунок в повному обсязі. Термін гарантійного повернення або обміну не більше 14 днів!

Джерело матеріалів нашого сайту 

Матеріали та послуги цього сайту krok123.in.ua взяті виключно з відкритого джерела єдиного офіційного сайту Центр тестування при МОЗ України testcentr.org.ua і без жодного втручання у самий вміст тестів з нашої сторони друкуються на прохання багатьох студентів у вигляді брошур на пластиковій спіралі у стандартному розмірі А5 (14,8 × 21,0 см) та більшому розмірі з більшим шрифтом  А4 (21,0 × 29,7 см).
* Тести та їх послідовність у збірниках А5 і А4 повністю ідентична, є різниця тільки у розмірі шрифту та розмірі паперу. 

Згідно інформації, яка розміщена на єдиному офіційному сайті "Центр тестування" рекомендується для самопідготовки до ліцензійного іспиту також використовувати екзаменаційні буклети минулих років. Але для успішного складання ліцензійних іспитів не обмежуйте свою підготовку тільки вивченням відкритих інформаційних матеріалів – систематично вчіть та повторюйте учбовий матеріал.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення krok123.in.ua  може оскаржити  без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. krok123.in.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт krok123.in.ua. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з'явитися на інших сайтах.

Повідомлення і розсилки

Krok123.in.ua  може направляти вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), направлені вами через форму зворотного зв’язку та в процесі замовлення товарів та/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. Krok123.in.ua здійснює надсилання повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, сповіщень у мобільному додатку, сповіщень у веббраузері. 

Відмова від відповідальності

У разі якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, krok123.in.ua не зобов'язаний оновлювати їх. krok123.in.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Інші статті
 • Графік проведення іспиту "КРОК" 2021
  Графік проведення іспиту "КРОК" 2021
  Графік проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань «22 Охорона здоров’я» у 2021 році
  Графік проведення іспиту "КРОК" 2021
 • Що таке ЕГКЭ ?
  Що таке ЕГКЭ ?
  ЕГКЭ – єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 охорону Здоров'я».
  Що таке ЕГКЭ ?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner
-